تا 15 اردیبهشت 1403,به قیمت 1402 اشتراک بخر

تا 15 اردیبهشت 1403,
به قیمت 1402 اشتراک بخر

مشکلات مدیریت سنتی ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید:

با گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی میان مردم و گسترش ساخت و ساز و سکونت مردم در آپارتمان ها. کم کم مدیریت سنتی ساختمان مشکلات خود را نمایان کرد. چرا که این نوع روش مدیریت به یکسری دلایل خاصی عملکرد خوبی در مقابل حجم ساکنین و آپارتمان ها ندارد. در این مقاله به مشکلات این روش مدیریتی ساختمان میپردازیم.

مشکلات مدیریت سنتی ساختمان

مشکلات مدیریت سنتی ساختمان

دسترسی محدود

در سبک مدیریت سنتی دسترسی شما به مدیریت ساختمان تنها به وسیله دفتر مدیریت خود قابل انجام است. اما امروزه دسترسی محدود چیزی به جر مشکل برای شما ایجاد نخواهد کرد. در سبک مدیریت دیجیتال شما میتوانید از هر جای زمین ساختمان خود را به طور کامل مدیریت کنید.

دخل و خرج نامشخص

در روش مدیریت سنتی تمامی هزینه ها و درآمد ها به صورت کاغذی و یا به صورت یک سند در سیستم دفتر مدیریت ثبت میشوند. اما با زیاد شدن این فاکتور ها امکان گم شدن آنها نیز بیشتر میشود. اما در روش های مدیریت جدید تمامی هزینه ها و دآمد ها بر روی اینترنت ذخیره میشوند و همیشه قابل دسترس و قابل پیگیری میباشند.

پرداخت شارژ ساختمان

در سبک مدیریت سنتی پرداخت شارژ یا توسط دستگاه پز داخل دفتر مدیریت و یا از طریق کارت به کارت به حساب ساختمان انجام میشود. که در این صورت اگر میزان تراکنش افزایش یابد احتمال وجود خطا در ثبت شارژ پرداخت شده برای ساکنین زیاد خواهد شد. با استفاده از نرم افزار های مدیریت ساختمان شما میتوانید به راحتی شارژ خود را از هر نقطه جهان پرداخت کنید، همچنین تمامی تراکنش ها ثبت و ضبط شده و قابل پیگیری خواهند بود.

احتمال وجود اشکال در اطلاعات

با استفاده از روش مدیریت قدیمی تمامی اطلاعات به صورت دستی نوشته و به صورت پرونده دسته بندی میشود. با افزایش ساکنین و افزایش تعداد پرونده ها احتمال گم شدن یک پرونده یا درج اطلاعات اشتباه بالا تر خواهد رفت. در روش های مدیریتی دیجیتال با ثبت اطلاعات خود بر روی سرور نرم افزار های مدیریت ساختمان و استفاده از این نوع نرم افزار ها برای درج اطلاعات و مدیریت ساختمان، احتمال وقوع خطای انسانی نیز کاهش خواهد یافت.

5 1 رای
این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها