امکانات نرم افزار همساده ها برای ساکنین ساختمان

اگر در آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی زندگی می‌کنید و یا محل کار شما در مجتمع‌های اداری و تجاری هست:

شاید بارها با مشکل عدم اطلاع از صورتحساب ها و شفافیت در امور مدیریت ساختمان برخورد کرده باشید . مغایرت در واریزی ها و رسیدهایی که نزد مدیر ساختمان موجود است از بزرگترین دغدغه های ساکنین مجتمع ها و آپارتمان ها است. برنامه مدیریت ساختمان همساده ها با تمرکز بر دغدغه های مجتمع ها و آپارتمانها امکاناتی را برای ساکنین این مجموعه ها در نظر گرفته است.

n-1

گزارش صورت حساب

1401-03-31

نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تمامی صورت حساب های خود را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید. همچنین با استفاده از گزینه فیلتر میتوانید جست و جوی سریع تری در میان صورت حساب ها داشته باشید.

پرداخت آسان

1400-02-19

ورود به صفحه پرداخت با یک کلیک! با صدور هر فاکتور پرداخت برای واحدها پیامکی به آنها ارسال شده که حاوی لینک پرداخت می باشد. ساکنین واحد می توانند با لمس ان لینک به صفحه پرداخت رفته و بدهی خود را به آسانی پرداخت نمایند.

پرینت واحدها با جزییات دلخواه

1400-02-23

شما می توانید در قسمت لیست واحدها از آنها براساس بدهکار یا بستانکار بودن و جستجویی که انجام می دهید پرینت بگیرید. انتخاب ستونهای قابل چاپ یکی دیگر از قابلیت های این پرینت می باشد.

شرکت در نظرسنجی ها و مشاهده نتیجه آن

1400-05-24

مدیر ساختمان برای گرفتن نظر ساکنین در باره برخی امورات ساختمان از قابلیت ایجاد نظرسنجی استفاده میکند .با ایجاد نظرسنجی برای ساکنین پیغام ارسال میشود و ساکنین میتوانند در نظرسنجی شرکت کنند و نظراتشان را بیان کنند نتیجه نظرسنجی را مشاهده کنند.

ثبت رسید پرداخت

1400-05-24

در صورتی که از روش های پرداخت خارج از برنامه استفاده کردید. میتوانید رسید خود را ثبت کنید و تصویر ان را نیز ضمیمه رسید کنید

نمایش بیلان به ساکنین و مالکین

1401-06-05

بیلان ساختمان برای ساکنین می تواند مهمترین گزارشی باشد که یک مدیر ارائه می کند. از این پس در نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها مدیر می تواند در بخش تنظیمات ساختمان مشخص کند که بیلان در پنل کاربران واحدها نمایش داده شود.

تابلو اعلانات

1400-11-21

اطلاعیه ها و اخبار مربوط به ساختمان توسط مدیر در تابلو اعلانات برنامه قرار میگیرد و خبر ایجاد یک اعلان در تابلو اعلانات برای ساکنین به صورت پیامک ارسال میشود که ساکنین میتوانند از این قسمت همه اعلان های ایجاد شده را مشاهده کنند.