اپلیکیشن مدیریت ساختمان برای مدیران و ساکنین

نمونه کامپیوتر

اگه مدیر ساختمان هستی ...

ساختمانت رو اضافه کن و به صورت آنلاین

اگه از اعضای ساکن ساختمان هستی ...

ساختمانت رو اضافه کن و به صورت آنلاین

مدیریت شارژ
۱۳۹۹-۰۹-۰۹

صدور فاکتورهای دستی و اتوماتیک جهت هر واحد ، مدیر ساختمان می توانید شارژ هر واحد را مشخص نماید و سیستم به صورت اتوماتیک ماهانه فاکتورصادر کند .

factor
۱۳۹۹-۰۹-۱۸

ارسال پیام به واحد ها به صورت تکی و  گروهی توسط مدیر ساختمان که باعث ارتباط هر چه بهتر مدیر با واحد ها می شود و همچینین ارسال پیام و درخواست از واحد ها به مدیر ساختمان.

 فاکتور خرید
۱۳۹۹-۰۹-۲۷

پرداخت آنلاین شارژ و هزینه های واحد توسط کاربران و تسویه حساب واحد .

online-pay
۱۳۹۹-۱۰-۲۵

برای مدیریت بهتر واحد ها ثبت واحدها تنها توسط مدیر ساختمان صورت می گیرد و این امر باعث کنترل بهتر توسط مدیر ساختمان می شود .

sabte-vahed
۱۳۹۹-۱۱-۰۴

همیشه در ساختمان ها واحدهایی هستند که بدهکاری دارند مشاهده واحدهای بدهکار توسط مدیر ساختمان و صدور اخطاریه توسط مدیر باعث دریافت بهتر و سریع تر این بدهی ها می شود

factor
مدیریت همکاران
۱۳۹۹-۱۱-۱۵

در ساختمان های بزرگ مطمئنا مدیریت ساختمان همکارانی دارد که در این امر به او یاری می رسانند ، شما می توانید با استفاده از این بخش همکاران خود را معرفی کنید و سطح دسترسی آنها را مشخص نمایید.

modiriyat-hamkaran
۱۴۰۰-۰۲-۱۹

ورود به صفحه پرداخت با یک کلیک ! با صدور هر فاکتور پرداخت برای واحدها پیامکی به آنها ارسال شده که حاوی لینک پرداخت می باشد. ساکنین واحد می توانند با لمس ان لینک به صفحه پرداخت رفته و بدهی خود را به آسانی پرداخت نمایند.

factor
پرینت واحد ها با جزئیات دلخواه
۱۴۰۰-۰۲-۲۳

شما می توانید در قسمت لیست واحدها از آنها براساس بدهکار یا بستانکار بودن و جستجویی که انجام می دهید پرینت بگیرید. انتخاب ستونهای قابل چاپ یکی دیگر از قابلیت های این پرینت می باشد.

 فاکتور خرید
نمایش واحدهای بدهکار بر اساس تنظیمات مدیر ساختمان برای واحدهای دیگر
۱۴۰۰-۰۵-۲۴

مدیر ساختمان میتواند با امکانی که در پروفایل اختصاصی خود دارد ,لست واحد های بدهکار را ملاحظه و بررسی کند

namayesh-v-bedehkar
۱۴۰۰-۰۶-۲۶

فاکتور ها بر اساس ۴ فرمول تسهیم مساوی بین همه واحد ها ,تسهیم بر اساس متراژ واحد, تعداد نفرات یا متراژ- نفرات قابل ثبت یا اطلاع رسانی هستند.

 فاکتور خرید
۱۴۰۰-۰۹-۱۰

یکی از امکانات نرم افزار همساده ها ، ثبت پرداختی هایی است که از سوی مدیر انجام می شود. شما با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی هزینه های پرداخت شده ساختمان را ثبت و جمع آوری کنید .

sabte-hazine
۱۳۹۹-۱۰-۰۶

گاهی کاربران شارژ خود را به صورت دستی یا با استفاده از کارت خوان پرداخت و … می نمایند . امکان ثبت فیش دریافت به صورت دستی توسط مدیر ساختمان جهت ثبت این موارد وجود دارد

fishe-daryaft
۱۴۰۰−۱۰−۲۰

یکی از مزایای همساده ها دسترسی ساده و ثبت کامل خرج و مخارج ساختمان است . با استفاده از صفحه مدیریت خود در همساده ها میتوانید برای خرید خدمات و پرداخت هزینه های آب و برق , گاز و … و همچنین حقوق کارمندان فاکتور ثبت کنید .

 فاکتور خرید
بیلان ساختمان
۱۴۰۱−۰۳−۳۱

در قسمت بیلان ساختمان میتوانید درآمد ها ، هزینه ها و باقیمانده موجودی صندوق ها و حساب های بانکی خود را بر اساس بازه های زمانی مختلف ببینید.

factor
گزارش صورت حساب
۱۴۰۱−۰۳−۳۱

نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تمامی صورت حساب های خود را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید. همچنین با استفاده از گزینه فیلتر میتوانید جست و جوی سریع تری در میان صورت حساب ها داشته باشید..

 فاکتور خرید
ثبت اطلاعات با Excel
۱۴۰۱−۰۴−۱۲

از این پس شما می توانید در بخش‌های ثبت واحد، ثبت قبوض دریافت و پرداخت ، ثبت فاکتورهای خرید و فروش از لیست اکسل برای ورود اطلاعات استفاده کنید.

factor
ارسال یادآوری برای واحدهای بدهکار
۱۴۰۱−۰۴−۲۸

یادآوری بدهی همیشه یکی از نیازهای مدیران ساختمان است. شما می توانید در نرم افزار مدیریت ساختمان همساده‌ها با تنظیم روز خاصی از ماه به واحدهای بدهکار اطلاع رسانی کنید تا بدهی خود را پرداخت کنند.

 فاکتور خرید
ثبت قبوض پرداختی واحدها توسط خودشان و تایید آن توسط مدیر
۱۴۰۱−۰۵−۱۵

یکی از سختی های مدیران در استفاده از نرم افزارهای مدیریت ساختمان ثبت پرداختی های واحدها در خارج از برنامه است. همانطور که می‌دانید در نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها هر واحدی پرداخت آنلاین انجام دهد مدیر نیازی به ثبت قبوض در برنامه نیست و به صورت خودکار پرداختی ثبت میشود، ولی با توجه به اینکه بعضی از واحدها پرداخت را از روش‌های دیگر نیز انجام می دهند و در گروه‌های واتس آپ یا دیگر پیام رسان‌ها برای مدیر ارسال می کردند و ثبت تک به تک آنها سختی خودش را داشت تصمیم گرفتیم که ثبت این قبوض توسط خود واحد را به برنامه اضافه کنیم تا خودشان ثبت کنند و فقط مدیر با مشاهده آن پرداخت‌ها تصمیم به تایید یا رد آنها بگیرد. از این پس به واحدهای زیر مجموعه خود اعلام کنید مستقیم داخل برنامه همساده‌ها پرداختی های خود را ثبت کنند.

factor
نمایش بیلان به ساکنین و مالکین
۱۴۰۱−۰۶−۰۵

بیلان ساختمان برای ساکنین می تواند مهمترین گزارشی باشد که یک مدیر ارائه می کند. از این پس در نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها مدیر می تواند در بخش تنظیمات ساختمان مشخص کند که بیلان در پنل کاربران واحدها نمایش داده شود. 

 فاکتور خرید
ایجاد نظرسنجی
۱۴۰۱−۰۶−۱۵

مدیر ساختمان بر اساس نیاز خود می تواند نظرسنجی هایی تهیه کند و ساکنین و مالکین  با پاسخ دادن به آنها در پنل کاربری خود مدیر را راهنمایی کنند.

factor
تابلو اعلانات ساختمان
۱۴۰۱−۰۷−۱۵

در بخش تابلو اعلانات ساختمان مدیر می تواند تمامی اعلانهای ساختمان را برای همه مالکین و ساکنین ارسال کند.

 فاکتور خرید
تغییر دسته ای روز پرداخت شارژ و مبلغ شارژ
۱۴۰۱−۰۷−۱۵

نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها فاکتورهای شارژ را به صورت ماهیانه بصورت خودکار صادر می کند . شما می توانید با این امکان روز پرداخت شارژ و مبلغ شارژ واحدها را بصورت دسته ای تغییر دهید.

factor
فعال کردن حالت مغایرت گیری در صورتحساب ها
۱۴۰۱−۰۸−۱۰

با فعال کردن حالت مغایرت گیری در صورتحساب شما می توانید به راحتی صورتحساب سیستم را با صورتحساب کاغذی که در دست دارید مقایسه کنید و تیک تایید بزنید.

 فاکتور خرید
افزودن کاربران واحدها از دفترچه تلفن گوشی
۱۴۰۱−۰۸−۱۵

برای راحتی کار برای افزودن کاربران واحدها شما می توانید از این پس با انتخاب دفترچه تلفن گوشی خود شماره آنها را از آن به برنامه منتقل کنید و از آن استفاده کنید.

factor
سیستم کنتورخوانی و ایجاد فاکتور بر اساس کنتور
۱۴۰۱−۱۲−۱۰

بعضی از مجتمع ها کنتورهای جداگانه ای برای هر واحد نصب می کنند. در برنامه همساده ها به راحتی از بخش کنتورخوانی می توانید کنتور و نحوه محاسبه آن را تعیین کنید و بعدا برای کنتورهای خوانده شده فاکتور صادر کنید. 

 فاکتور خرید
لوگو
مدیریت دیجیتال، ساختمان هوشمند​
logo-samandehi

به ما بپیوندید.

لوگو
مدیریت دیجیتال، ساختمان هوشمند​
logo-samandehi

به ما بپیوندید.