امکانات نرم افزار همساده ها برای مدیران ساختمان

اگر مدیر ساختمان هستید:

روزانه با چالش هایی از سمت ساکنین ساختمان و یا امور مالی وحسابرسی و همچنین حفظ و نگهداری ساختمان روبرو هستید .

نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها با در نظر گرفتن امکانات متعدد قصد دارد تا تجربه مدیریتی آسان و بدون دغدغه را برای شما فراهم کند. ما با در نظر گرفتن خواسته ها و چالش های شما مدیران عزیز امکانات برنامه را پیش میبریم و برای ارائه خدمات و امکانات بیشتر تلاش میکنیم.

امکانات مدیریت
واحدها و مدیریت شارژ

ثبت اطلاعات واحدها

۱۳۹۹-۱۰-۲۵

برای مدیریت بهتر واحد ها ثبت واحدها تنها توسط مدیر ساختمان صورت می گیرد و این امر باعث کنترل بهتر توسط مدیر ساختمان می شود .

مدیریت شارژ

۱۳۹۹-۰۹-۰۹

صدور فاکتورهای دستی و اتوماتیک جهت هر واحد ، مدیر ساختمان می توانید شارژ هر واحد را مشخص نماید و سیستم به صورت اتوماتیک ماهانه فاکتورصادر کند .

واحد بدهکار

۱۳۹۹-۱۱-۰۴

همیشه در ساختمان ها واحدهایی هستند که بدهکاری دارند مشاهده واحدهای بدهکار توسط مدیر ساختمان و صدور اخطاریه توسط مدیر باعث دریافت بهتر و سریع تر این بدهی ها می شود

ارسال یادآوری برای واحد های بدهکار

۱۴۰۱−۰۴−۲۸

یادآوری بدهی همیشه یکی از نیازهای مدیران ساختمان است. شما می توانید در نرم افزار مدیریت ساختمان همساده‌ها با تنظیم روز خاصی از ماه به واحدهای بدهکار اطلاع رسانی کنید تا بدهی خود را پرداخت کنند.

محاسبه شارژ بر اساس فرمول

1400-02-04

با توجه به اینکه محاسبه شارژ در ساختمانهای مختلف به روش های متفاوتی انجام می شود، امکان محاسبه شارژ با استفاده از فرمول انتخابی، برای مدیر ساختمان در نظر گرفته شده است.

تغییر دسته ای روز پرداخت شارژ و مبلغ شارژ

۱۴۰۱−۰۷−۱۵

نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها فاکتورهای شارژ را به صورت ماهیانه بصورت خودکار صادر می کند . شما می توانید با این امکان روز پرداخت شارژ و مبلغ شارژ واحدها را بصورت دسته ای تغییر دهید.

پرینت واحد ها با جزئیات دلخواه

۱۴۰۰-۰۲-۲۳

شما می توانید در قسمت لیست واحدها از آنها براساس بدهکار یا بستانکار بودن و جستجویی که انجام می دهید پرینت بگیرید. انتخاب ستونهای قابل چاپ یکی دیگر از قابلیت های این پرینت می باشد.

افزودن کاربران واحدها از دفترچه تلفن گوشی

۱۴۰۱−۰۸−۱۵

برای راحتی کار برای افزودن کاربران واحدها شما می توانید از این پس با انتخاب دفترچه تلفن گوشی خود شماره آنها را از آن به برنامه منتقل کنید و از آن استفاده کنید.

امکانات مدیریت
امور ساختمان

تابلو اعلانات ساختمان

1401-7-15

در بخش تابلو اعلانات ساختمان مدیر می تواند تمامی اعلانهای ساختمان را برای همه مالکین و ساکنین ارسال کند.

مدیریت همکاران

1399-11-15

در ساختمان های بزرگ مطمئنا مدیریت ساختمان همکارانی دارد که در این امر به او یاری می رسانند، شما میتوانید با استفاده از این بخش، همکاران خود را معرفی کنید و سطح دسترسی آنها را مشخص کنید.

ایجاد نظر سنجی

1401-6-15

مدیر ساختمان بر اساس نیاز خود میتواند نظر سنجی هایی تهیه کند و ساکنین و مالکین واحدها با شرکت در این نظر سنجی مدیر ساختمان را راهنمایی کنند.

ارسال پیام

1399−09−18

ارسال پیام به واحد ها به صورت تکی و گروهی توسط مدیر ساختمان که باعث ارتباط هر چه بهتر مدیر با واحدها میشود و همچنینن ارسال پیام و درخواست از واحدها به مدیر ساختمان.

امکانات مدیریت
امور مالی

ثبت فاکتور بر اساس فرمول

1400-06-26

فاکتور ها بر اساس 4 فرمول تسهیم میشوند: 1. به صورت مساوی بین همه واحدها 2. تسهیم بر اساس متراژ واحد 3. تسهیم بر اساس نفرات ساکن در هر واحد 4. تسهیم بر اساس متراژ و نفرات.

ثبت قبض پرداخت

1400-09-10

یکی از امکانات نرم افزار همساده ها، ثبت پرداختی هایی است که از سوی مدیر انجام می شود. شما با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی هزینه های پرداخت شده ساختمان را ثبت و جمع آوری کنید.

ثبت فاکتور خرید

1400-10-06

 یکی از مزایای نرم افزار همساده ها دسترسی ساده و ثبت کامل خرج و مخارج ساختمان است. با استفاده از صفحه مدیریت خود در همساده ها می توانید برای خدمات و پرداخت هزینه هایی مثل قبض برق و اب و حقوق کارکنان فاکتور ثبت کنید.

ثبت قبض دریافت

1399-10-06

گاهی کاربران شارژ خود را به صورت دستی یا با استفاده از کارت خوان پرداخت میکنند. امکان ثبت فیش دریافتی به صورت دستی توسط مدیر ساختمان جهت ثبت این موارد وجود دارد.

نمایش بیلان به ساکنین و مالکین

1401-06-05

بیلان ساختمان برای ساکنین میتواند مهمترین گزارشی باشد که یک مدیر ارائه می کند. از این پس در نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها مدیر میتواند در بخش تنظیمات ساختمان مشخص کند که بیلان در پنل کاربران واحدها نمایش داده شود.

فعال کردن مغایرت گیری در صورتحساب ها

1401-08-10

با فعال کردن حالت مغایرت گیری در صورتحساب، شما میتوانید به راحتی صورتحساب سیستم را با صورتحساب کاغذی که در دست دارید مقایسه کنید و تیک تایید بزنید.