درباره ما

OBJECTS

همساده ها یک برنامه مدیریت ساختمان تحت وب است که در شرکت تجارت الکترونیک همراه داده (سهامی خاص) به شماره ثبت ۲۴۶۷ طراحی و ارائه شده از قابلیت های این نرم افزار می توان به پرداخت شارژ آنلاین , پرداخت قبض , مدیرت واحدها , صدور شارژ خودکار و چندین قابلیت شگفت انگیز اشاره کرد که میتواند مدیریت یک ساختمان را برای شما سریع تر و راحت تر سازد.

ایده نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها

در سال 1398 ایده طرحی در قالب یک وب اپلیکیشن که در امور مدیریت ساختمان و زندگی آپارتمانی یاری رسان باشد شکل گرفت. افرادی که تجربه زندگی در آپارتمان ها و مجموعه های مسکونی و تجاری ،اداری را دارند با مشکلات و دغدغه های این سبک زندگی آشنایی دارند. شفافیت در امور مدیر ساختمان اولین قدم برای رفع ابهامات از طرف ساکنین است که همین موضوع سر آغازی بود برای شکل گیری همساده ها، که تا به امروز با تلاش و مشاوره و راهنمایی از مدیران مجموعه ها، متخصصین در امر حسابداری، مشاوران حقوقی در امر قوانین آپارتمانی، سعی در هر چه کامل تر شدن این وب اپلیکیشن کردیم.

همساده ها محصول شرکت تجارت الکترونیک همراه داده است که دارای مجوز های رسمی زیر را دارد.

اینماد (یک مجوز دولتی است که اهداف اصلی آن ساماندهی، نظارت است. همچنین احراز صلاحیت فروشگاه های اینترنتی و وب سایت ها را برای بازار تجارت الکترونیک به عهده دارد)

نشان طلایی رسانه های دیجیتال ( نشان ملی ثبت است که با هدف ساماندهی و نظام مند کردن فعالیت های دیجیتال کشور به صاحبان سایت ها را دارد)

کسب و کارهای مجازی ( تنها مرجعی رسمی اعطای مجوز برای کسب و کارهای اینترنتی است)