سئوالات متداول

s-faq

اینجا به سئوالات شما جواب می دهیم

پاسخ به متداول ترین سئوالاتی که درباره خدمات نرم افزار همساده ها در ذهن دارید.

امنیت همساده ها

تسویه پرداختی های آنلاین

امکانات همساده ها

درآمد همساده ها

کاربری آسان

سئوالات احتمالی شما درباره نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها

تحت وب بودن نرم‌افزار همساده‌ها باعث شده تا دسترسی ساده و راحت‌تری داشته باشد و همچنین طراحی مدرن این نرم‌افزار باعث شده تا استفاده از آن برای کاربر بسیار آسان باشد.

نرم‌افزار همساده‌ها برای مالکین و مستاجرین رایگان است و تنها پنل مدیریت همساده‌ها در پلن های قیمتی متنوعی عرضه می شود که بر اساس تعداد واحدهای ساختمان شما متفاوت است. شما می توانید لیست قیمت را در صفحه تعرفه ها مشاهده کنید.

نرم‌افزار همساده ها توسط شرکت سهامی خاص تجارت الکترونیک همراه داده به شماره ثبت ۲۴۶۷ پردیس ثبت شده است و دارای نماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد و اطلاعات تولیدکننده‌های این نرم‌افزار در سامانه نماد اعتماد الکترونیک ثبت شده و کنترل می شود. همچنین پرداخت های انجام شده همگی با هدایت به درگاه ملی شاپرک انجام می‌شود.

درآمد اصلی همساده ها از طریق حق اشتراک های پرداخت شده توسط مدیران استفاده کننده از این نرم‌افزار تامین می‌شود و همچنین نرم‌افزار مدیریت ساختمان همساده‌ها از طریق کارمزدهایی که در پرداخت آنلاین دریافت می‌شود درآمدزایی می کند.

همساده‌ها برای ساکنین و مالکین ساختمان کاملا رایگان است و تنها پنل مدیریت ساختمان در پلن‌های قیمتی متنوعی عرضه می‌شود که شما می توانید در صفحه تعرفه‌ها آن را مشاهده کنید.

خیر! لیست و اطلاعات تکمیلی تمامی واحد ها توسط مدیریت ساختمان در بخش لیست واحد ها وارد میگردد و به هر واحد نام کاربری و رمز عبور یکتا توسط مدیریت ساختمان داده خواهد شد.

پس از پرداخت آنلاین مبلغ پرداختی به شماره شبای مدیریت ساختمان واریز میگردد .
مدت زمان واریز وجه بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت می باشد.

بله ! نرم افزار همساده ها به طوری طراحی شده که برای مجتمع های اداری و تجاری سریع، ساده و قابل استفاده باشد.

میتوانید امکانات نرم افزار همساده ها را از اینجا بخوانید.