تا 15 اردیبهشت 1403,به قیمت 1402 اشتراک بخر

تا 15 اردیبهشت 1403,
به قیمت 1402 اشتراک بخر

چند ایده برای مدیریت فضای آشپزخانه

مدیریت فضای آشپزخانه

آنچه در این مقاله می خوانید:

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های هر خانه ای به حساب می آید . همچنین داشتن یک آشپزخانه کامل و بدون نقص و ایده آل مورد پسند تمامی خانواده ها است . در این مقاله به شما کمک میکنیم تا با مدیریت فضای آشپزخانه ، آشپزخانه ای بی نقص داشته باشید.

آشپزخانه بی نقص  با مدیریت فضای آشپزخانه

مدیریت فضای آشپزخانه

در بعضی از مواقع بی نقصی از داشتن امکانات زیاد نیست ، گاهی از اوقات بی نقصی به معنی استفاده کامل از فضا است. استفاده درست از فضا ، و چینش درست اجزای یک آشپزخانه میتواند تغییر بزرگی باشد .

طبقه بندی دیوار های داخلی آشپزخانه

طبقه بندی دیوار های آشپزخانه

بعضی از دیوار ها برای جای گذاری کابینت مناسب نیستند و یا باعث گرفتگی نور فضا میشوند . طبقه بندی این نوع دیوار ها میتواند ایده خوبی برای استفاده صحیح از فضای آشپزخانه باشد . با طبقه بندی دیوار های اشپزخانه میتوانید به لوازم و مواد ضروری آشپزخانه خود دسترسی سریع تری داشته باشید .

از فضا های کوچک آشپزخانه خود به خوبی استفاده کنید  

از کوچک ترین فضای آشپزخانه خود به خوبی استفاده کنید

شما میتوانید حتی از کوچک ترین فضای موجود در آشپزخانه خود استفاده کنید . برای مثال قرار دادن گلدانها و سبزیجات پرورشی خود بر لبه پنجره آشپزخانه میتواند شروع خوبی برای مدیریت فضای آشپزخانه باشد . 

تا جایی که میتوانید از گیره ها استفاده کنید 

تا جای که میتوانید از گیره ها استفاده کنید

گیره ها و آویز ها میتوانند بهترین وسیله برای استفاده صحیح و مدیریت درست فضای آشپزخانه باشند . با استفاده از گیره ها میتوانید از بیشترین فضای آشپزخانه خود بهره ببرید .

از اطراف های کابینت خود هم استفاده کنید 

از اطراف کابینت خود به خوبی استفاده کنید

همانطور که اشاره کردیم گیره ها میتوانند بهترین ایده برای استفاده صحیح از فضای آشپزخانه شما باشند . استفاده از گیره ها در اطراف کابینت های آشپزخانه میتواند ایده خوبی باشد.

تا جایی که میتوانید همه چیز را آویزان کنید 

تا جایی که میتوانید همه چیز را آویزان کنید

شاید در اولین دیدار ایده جالبی به نظر نرسد . اما آویزان کردن گل ها ، ادویه ها و … علاوه بر ساخت یک آشپزخانه زیبا و خاص به شما این قابلیت را میدهد تا حتی از سقف آشپزخانه خود نیز به خوبی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید

بهترین اکسسوری های آشپزخانه

5 1 رای
این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها