وظایف شرکتهای خدمات بهداشتی

آنچه در این مقاله می خوانید:

در نظافت ساختمان همه ساکنین ساختمان نقش دارند ، در مقاله نظافت ساختمان به چندین نکته در باره بهداشت ساختمان اشاره کردیم . شرکت های خدماتی میتوانند در نظافت ساختمان کمک کننده باشند. در این مقاله چندین نکته در باره وظایف شرکتهای خدمات بهداشتی ساختمان بخوانید.

 

نکاتی درباره شرکتهای خدماتی

نکاتی درباره شرکتهای خدمات بهداشتی

از شرکت های معتبر و نیرو های مجرب استفاده کنید !. همچنین برای نظافت راه پله و مشاعات باید سطل ، جارو ، دستمال ، شوینده ، شیشه پاک کن و روزنامه در اختیار مامور خدماتی قرار دهید. (تعرفه قیمت نظافت راه پله ومشاعات شامل این موارد نمی شود).

 

وظایف شرکتهای خدمات بهداشتی

وظایف شرکتهای خدمات بهداشتی

ترتیب نظافت ساختمان معمولا به دست خود مامور نظافت تایین میشود. اکثرا نظافت راه پله از طبقه آخر ساختمان به پایین شروع میشود . بعد از آن نوبت پارکینگ و حیاط فرا می رسد. تی کشیدن پله ها و دستمال کشیدن نرده ها نیز از بالا به پایین آغاز میگردد. برای شستشوی پله ها از سطل و دستمال خیس استفاده میشود و سپس باید همه راه پله ها خشک باشد تا اثری از آب باقی نماند.

 

تمیز کردن نرده های راه پله جزو وظایف مامور خدماتی محسوب میشود ، اینکار باید توسط دو دستمال خیس و خشک انجام شود. همچنین تمام نرده ها از جهات مختلف باید کاملا تمیز شده باشند.سطل حاوی آب برای نظافت نرده های راه پله نیز  باید همیشه پاک و تمیز باشد. چرا که آب کثیف، پس از خشک شدن بر روی نرده ها لکه باقی می گذارد.

شیشه های راه پله ها باید از درون و بیرون ساختمان (در صورت امکان ) تمیز شوند. مامورین خدماتی معمولا با یک دستمال مرطوب شیشه را تمیز کرده و سپس با روزنامه هر دو طرف شیشه را خشک می کند تا هیچ لکه ای بر روی شیشه ها باقی نگذارند. لبه پنجره ها نیز نباید نادیده گرفته شوند چرا که جزئی از نظافت راه پله محسوب خواهند شد.

0 0 رای ها
این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نوشته های اخیر:

مطالب مرتبط:

برچسب ها :