همساده ها راهی آسان برای مدیریت ساختمان

همساده ها یک اپلیکیشن مدیریت ساختمان است که با استفاده از آن می‌توانید بهترین مدیریت ساختمان را از هر کجا که باشید، انجام دهید. همساده ها شامل امکانات و ابزارهایی هم برای ساکنین و هم برای مدیر ساختمان می‌باشد که همگی با توجه به دغدغه ها و نیازهای هر ساختمان در نظر گرفته شده است.

چرا از نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها استفاده کنیم؟

چرا از نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها استفاده کنیم؟

طراحی ساده و کاربردی و تحت وب بودن نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید به راحتی از هر کجای ایران ساختمان خود را با گوشی تلفن همراه خود مدیریت کنید. با استفاده از نرم مدیریت ساختمان افزار همساده ها میتوانید اموراتی نظیر ثبت واحد و قبوض، لیست هزینه ها و پرداخت شارژ ساختمان را به صورت آنلاین انجام دهید

قابل اعتماد

اپلیکشین شارژ و مدیریت ساختمان همساده ها دارای نماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت می‌باشد که این امنیت را در مورد ثبت اطلاعات شما و همچنین پرداخت های آنلاین تضمین می‌کند.

حسابدار

نرم افزار شارژ ساختمان همساده ها برا مبنای اصول حسابداری طراحی شده و شما را از برنامه های حسابداری بی نیاز میکند.

دسترسی آسان

برای استفاده از نرم افزار شارژ ساختمان فقط کافی است به شبکه اینترنتی وصل شوید این برنامه تحت وب طراحی شده و با سیستم های pc (کامپیوتر) و انواع تلفن های همراه قابل اجرا و استفاده است.

به روز

تیم نرم افزار شارژ ساختمان همساده ها همواره در حال بروز رسانی برنامه جهت تعمیم دهی به نیاز های مدیران ساختمان است.

خدمات رایگان همساده ها

مشاوره قبل از خرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع ابهامات از برنامه در صورت نیاز شماره تماس خودتان را در قسمت مشاوره رایگان همساده ها وارد کنید، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما میگذارند.

امکان تست برنامه

برای آشنایی بیشتر با محیط نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها و اطلاع از امکاناتی که در پنل مدیریت و پنل کاربران وجود دارد، ما امکان تست برنامه را برای شما قرار دادیم تا زمانی را به صورت آزمایشی با برنامه کار کنید و با اطمینان بیشتر اشتراک نرم افزار را خریداری کنید.

راهنمای استفاده از برنامه

از لحظه خرید اشتراک برنامه همکاران ما با شما تماس میگیرند و شما را در وارد کردن اطلاعات ساختمان و نحوه استفاده از برنامه یاری میکنند.

پشتیبانی قوی

گروه پشتیبانی نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها آماده پاسخ گویی به سئوالات شما می‌باشند تا هر چه راحت تر و سریع تر امورات مدیریتی خود را انجام دهید.

مشکلات و نیازهای مدیران ساختمان

مدیریت ساختمان، یعنی قبول مسئولیت هایی از قبیل حفظ آرامش ساختمان ، رسیدگی و نگهداری از ساختمان و همچنین رسیدگی به امورات مالی ساختمان، در این راه مدیر ساختمان با چالشهای زیادی روبرو میشن که برای رفع این نیاز ها همواره به دنبال راه حل مناسب است . از جمله مشکلات مدیران ساختمان میشه به موارد زیر اشاره کرد

عدم پرداخت شارژ از طرف ساکنین ساختمان
خطا در گزارش حسابهای ساختمان
عدم همکاری ساکنین در امور ساختمان
صرف زمان زیاد برای امور ساختمان

امکانات نرم افزار همساده ها برای مدیران ساختمان

امکانات مربوط به امور مالی ساختمان

ثبت فاکتورهای خرید وفروش امکان پرینت

ارائه گزارش حسابهای ساختمان و بیلانگیری

امکان ثبت رسیدهای دریافت و پرداخت

امکانات مدیریت شارژ و مدیریت واحدها

ثبت واحدهای ساختمان توسط فایل اکسل

کنتور خوانی و ثبت و محاسبه شماره کنتور واحدها

محاسبه شارژ بر اساس فرمول

امکانات مربوط به ارتباط با ساکنین ساختمان

امکان در نظر گرفتن جریمه بر مبلغ بدهی

امکان اطلاع رسانی با استفاده از تابلو اعلانات

ارسال فاکتور بدهی و بستانکاری واحدها به صورت پیامک

چالش‌های آپارتمان‌نشینی

دسترسی به صورتحساب‌ها

ساکنین آپارتمان باید مطلع باشند که شارژهای پرداختی صرف چه هزینه هایی میشود .این امر باعث شفافیت در امور مدیریت ساختمان شده و هر گونه ابهام را برطرف میکند.

اطلاع از هزینه‌های ساختمان

ساکنین آپارتمان‌ها نیاز دارند که به صورتحساب‌های خود دسترسی داشته باشند تا از میزان پرداختی‌ها، معوقه‌ها، قبوض دریافتی و … مطلع شوند.

اطلاع از هزینه‌های ساختمان

ساکنین آپارتمان‌ها نیاز دارند که به صورتحساب‌های خود دسترسی داشته باشند تا از میزان پرداختی‌ها، معوقه‌ها، قبوض دریافتی و … مطلع شوند.

امکانات همساده‌ها برای مالکین و مستاجران

امکان پرداخت آنلاین شارژ و قبوض

شما با استفاده از برنامه مدیریت ساختمان همساده‌ها در هر زمانی می‌توانید شارژ ساختمانتان را به صورت آنلاین پرداخت کنید و بلافاصله رسید پرداخت به صورت اتوماتیک برای مدیر ساختمان ارسال شده و پس از تایید مدیر در قسمت رسیدهای پرداخت ثبت می‌شود.

1
مشاهده بیلان ساختمان

شما می‌توانید از پنل کاربریتان به بیلان ساختمان دسترسی داشته باشید و از شرح درآمدها و هزینه‌های ساختمان مطلع شوید این دسترسی به صلاح دید مدیر به شما داده می‌شود و شما تنها می‌توانید آن را بررسی کنید و امکان ایجاد تغییر در آن را ندارید.

2
دسترسی به صورت‌حساب‌ها

شما می‌توانید از پنل کاربری خود به صورتحسابهایتان دسترسی داشته باشید و لیست همه رسید‌های پرداخت شده و فاکتورهای صادر شده از طرف مدیر ساختمان را با جزئیات کامل تاریخ و زمان صدور مشاهده کنید.

3
امکان شرکت در نظرسنجی

شما می‌توانید با شرکت در نظرسنجی نظر خود را درباره موارد مختلف ساختمان به مدیر ارائه کنید. با استفاده از نرم افزار مدیریت ساختمان، این امکان برای مدیر بوجود می‌آید که در مورد برخی از امور ساختمان از ساکنین نظرخواهی کند و پس از پایان زمان نظرسنجی گزینه انتخابی را به اطلاع برساند.

4

قوانین تملک آپارتمان‌ها

قانون تنظیم صورتجلسه توسط مدیر ساختمان

مدیر، هیئت مدیره ساختمان و ساکنان ساختمان هرچند وقت یکبار گرد هم می آیند و پس از مطرح کردن مشکلات ساختمان و موضوعات مربوطه، تصمیماتی در این باره میگیرند.

قانون برخورد با تخلفات مدیر

بر اساس ماده ۸ قانون تملک آپارتمان‌ها پس از تشکیل مجمع عمومی ساختمان، شخصی به عنوان مدیر ساختمان مشخص میشد.با اینکه وظایف مدیر ساختمان واضح هستند، اما در مواقعی …

منشور قوانین آپارتمان نشینی

بهترین روش برای رعایت قوانین آپارتمان نشینی، استفاده از منشور آپارتمان نشینی است.که شامل قوانین ساده و کوتاهی است که بر روی فرهنگ و آداب آپارتمان نشینی تمرکز دارد.

قانون محاسبه شارژ

پرداخت شارژ ساختمان در قانون تملک آپارتمانها در سال ۱۳۴۳ به تصویب رسیده است و مدیر ساختمان مسئول جمع آوری این مبالغ می باشد….

مقالات

شیرین صادقی

BMS به مجموعه ای از تجهیزات و روش های کنترلی اطلاق می شود که با استفاده از رایانه به کنترل و مانیتورینگ تجهیزات مکانیکی و الکتریکی می پردازد.
BMS به مجموعه ای از تجهیزات و روش های کنترلی اطلاق می شود که با استفاده از رایانه به کنترل و مانیتورینگ تجهیزات مکانیکی و الکتریکی می پردازد.

یاشار امینیان

این مقالع مخصوص اشخاصی است که قصد خرید خانه ویلایی دارند یا افرادی که دوست دارند درباره با شرایط زندگی در خانه های ویلایی و با چالش های آن آشنا شوند.
این مقالع مخصوص اشخاصی است که قصد خرید خانه ویلایی دارند یا افرادی که دوست دارند درباره با شرایط زندگی در خانه های ویلایی و با چالش های آن آشنا شوند.