کدتخفیف

yalda30

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

کدتخفیف:yalda30

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

مشکلات رایج آپارتمان ها در فصل زمستان

مشکلات آپارتمان در فصل زمستان

آنچه در این مقاله می خوانید:

در فصول سرد سال ، ساختمان با چالش های به خصوصی رو به رو خواهد شد . بعضی از این چالش ها ممکن است به خسارت های سنگینی نیز متهی شود . در این مقاله چند نمونه از مشکلات رایج آپارتمان ها در زمستان را با هم برسی میکنیم .

رایج ترین مشکل آپارتمان ها در فصل زمستان

رایج ترین مشکل آپارتمان ها در فصول سرما

سرما ، سرما رایج ترین مشکل همه آپارتمان هاست . سرما دلیل اصلی اکثر مشکلاتی است که در فصل زمستان گریبان گیر آپارتمان میشود . یخ زدگی ، ترک برداشتن و … از معمول مواردی است که بر اثر سرما رخ میشود .

مصرف بالای انرژی

مصرف بالای انرژی

مصرف بالای انرژی یکی از دیگر مشکلات فصول سرد سال است . استفاده از بخاری های قدیمی و دستگاه های پرمصرف دلیل اصلی وجود این مشکل در ساختمان است . امروزه بهترین سیستم های گرمایشی ساختمان بدون استفاده از حجم انرژی بالا میتوانند آپارتمان شما را به دمای مطلوب شما برسانند .

شکستگی و یخ زدگی لوله ها

مشکلات آپارتمان در فصل زمستان

شکستگی لوله یکی دیگر از مشکلات آپارتمان در فصل زمستان است که میتواند دلایل زیادی داشته باشد . اما در فصل سرد سال زمستان ، یخ زدگی میتواند دلیل قانع کننده ای برای شکستگی لوله ، قطعی آب و … باشد . با پیشرفت تکنولوژی مواد شیمیایی که در ساخت لوله های انتقال آب استفاده میشوند قوی تر هستند . روش های دیگری نیز برای پیشگیری از شکستگی لوله ها وجود دارد . یکی از جالب ترین روش ها قرار دادن لوله های آب سرد و آب گرم در کنار همدیگر هستند . لوله های آب گرم میتوانند دمای محیط را بالا برده و مانع یخ زدگی کامل لوله شود .

یخ زدگی گیاهان آپارتمانی

یخ زدگی گیاهان آپارتمانی

یخ زدگی گیاهان آپارتمانی یکی دیگر از مشکلات آپارتمان در زمستان است . البته شما میتوانید از گیاهان مقاوم به سرما در آپارتمان خود لذت ببرید . اما بسیاری دیگر از گیاهان آپارتمانی در مقابل سرما آسیب پذیر هستند . بهترین روش برای جلوگیری از یخ زدگی گیاهان مطلوب نگهداشتن دمای اتاقی است که در آن از گیاه نگهداری میکنید .

0 0 رای ها
این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها