کدتخفیف

yalda30

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

کدتخفیف:yalda30

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

ویژگی های نرم افزار ساختمان همساده ها

تعرفه ها

چرا همساده‌ها؟

همساده ها یک وب اپلیکیشن آنلاین برای مدیریت راحت ساختمان است .هدف ما از طراحی این اپلیکیشن آسان سازی فرایند مدیریت ساختمان است تا ساکنین و مدیران به راحت ترین روش امور مربوط به ساختمان را پیگیری و مدیریت کنند .

آنچه مدیران از ما می‌پرسند؟

تحت وب بودن نرم‌افزار همساده‌ها باعث شده تا دسترسی ساده و راحت‌تری داشته باشد و همچنین طراحی مدرن این نرم‌افزار باعث شده تا استفاده از آن برای کاربر بسیار آسان باشد.

نرم‌افزار همساده‌ها برای مالکین و مستاجرین رایگان است و تنها پنل مدیریت همساده‌ها در پلن های قیمتی متنوعی عرضه می شود که بر اساس تعداد واحدهای ساختمان شما متفاوت است. شما می توانید لیست قیمت را در صفحه تعرفه ها مشاهده کنید.

نرم‌افزار همساده ها توسط شرکت سهامی خاص تجارت الکترونیک همراه داده به شماره ثبت ۲۴۶۷ پردیس ثبت شده است و دارای نماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد و اطلاعات تولیدکننده‌های این نرم‌افزار در سامانه نماد اعتماد الکترونیک ثبت شده و کنترل می شود. همچنین پرداخت های انجام شده همگی با هدایت به درگاه ملی شاپرک انجام می‌شود.

درآمد اصلی همساده ها از طریق حق اشتراک های پرداخت شده توسط مدیران استفاده کننده از این نرم‌افزار تامین می‌شود و همچنین نرم‌افزار مدیریت ساختمان همساده‌ها از طریق کارمزدهایی که در پرداخت آنلاین دریافت می‌شود درآمدزایی می کند.

همساده‌ها برای ساکنین و مالکین ساختمان کاملا رایگان است و تنها پنل مدیریت ساختمان در پلن‌های قیمتی متنوعی عرضه می‌شود که شما می توانید در صفحه تعرفه‌ها آن را مشاهده کنید.

خیر! لیست و اطلاعات تکمیلی تمامی واحد ها توسط مدیریت ساختمان در بخش لیست واحد ها وارد میگردد و به هر واحد نام کاربری و رمز عبور یکتا توسط مدیریت ساختمان داده خواهد شد.

پس از پرداخت آنلاین مبلغ پرداختی به شماره شبای مدیریت ساختمان واریز میگردد .
مدت زمان واریز وجه بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت می باشد.

بله ! نرم افزار همساده ها به طوری طراحی شده که برای مجتمع های اداری و تجاری سریع، ساده و قابل استفاده باشد.

میتوانید امکانات نرم افزار همساده ها را از اینجا بخوانید.

تا 10 واحد

اشتراک یکساله

200

هزارتومان

تا 30 واحد

اشتراک یکساله

360

هزارتومان

تا 100 واحد

اشتراک یکساله

650

هزارتومان

تا 300 واحد

اشتراک یکساله

1,100,000

هزارتومان

تا 1000 واحد

اشتراک یکساله

3,600,000

هزارتومان

نامحدود

اشتراک یکساله

5,800,000

هزارتومان