تا 15 اردیبهشت 1403,به قیمت 1402 اشتراک بخر

تا 15 اردیبهشت 1403,
به قیمت 1402 اشتراک بخر

امنیت در ساختمان

حفظ امنیت ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید:

ساختمان بهتر امنیت بیشتر ! ، درواقع حفظ امنیت ساختمان یکی از مهم ترین وظایف مدیر آپارتمان به شمار می آید. امروزه حفظ امنیت آپارتمان تنها به شناخت ساکنین و قفل و کلید فلزی منتهی نمیشود.  در این مقاله به شما روش های حفظ امنیت در مجموعه های مسکونی را معرفی میکنیم.

نگهبان ساختمان ، حافظ امنیت ساختمان

نگهبان ساختمان ، معمولی ترین روش حفظ امنیت ساختمان

یکی از وظایف مهم نگهبانان ساختمان ، کنترل رفت و آمد و حفظ امنیت ساختمان است. در واقع نگهبانان مجموعه مسکونی مهره اصلی حفظ امنیت ساختمان به شمار می آیند. چرا که تمامی مسائل امنیتی آپارتمان به دوش این دوستان عزیز میباشد. هرچند که حتی بهترین نگهبانان نیز نمیتوانند به تنهای حافظ یک ساختمان بزرگ باشند.

دوربین های مداربسته

دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته به نوعی چشمان نگهبان مجموعه مسکونی هستند. این دوربین ها به خودی خود نیز میتوانند حافظ امنیت ساختمان باشند. دوربین های مداربسته با حضور خود در محیط آپارتمان حس امنیت بینظیری را به ساکنین هدیه میدهند. همچنین حضور این دوربین ها در فضای یک محیط مسکونی میتواند زنگ خطری برای افراد خاصی باشد.

کلید های الکترونیکی

کلید های الکترونیکی

استفاده از کلید های الکترونیکی برای ورود در آپارتمان و استفاده از آسانسور میتواند بسیاری از مشکلات امنیتی یک ساختمان را به راحتی برطرف کند. چراکه با نصب قفل های الکترونیکی بر روی آسانسور ، درب های ورودی و پارکینگ ساختمان ، تنها افرادی توانای ورود به ساختمان را پیدا میکنند که دارای کلید الکترونیکی باشند.

قفل های هوشمند درب خانه

قفل های هوشمند

قفل های هوشمند میتوانند قدم بزرگی در راستای داشتن خانه هوشمند باشند. استفاده از قفل های هوشمند میتواند شما را از دست مشکلات استفاده از کلید رها کند. قفل های هوشمند تنوع بسیار زیادی دارند. قفل های هوشمند با استفاده از اثر انگشت ، صدا ، و تشخیص چهره ، صاحبان خانه را شناسایی کرده و به آنها اجازه ورود به ساختمان را میدهند. همچنین این قفل های هوشمند میتوانند با گوشی ، ساعت هوشمند و ربات خانگی شما در ارتباط باشند و اتفاقات را به محض وقوع به شما اطلاع رسانی کنند.

درب های ضد سرقت

درب های ضد سرقت

استفاده از قفل ها و کلید های الکترونیکی میتوانند در افزایش امنیت آپارتمان کمک کننده باشند . اما استفاده از درب های ضد سرقت میتواند تا حد زیادی در امنیت خانه و ساختمان شما تاثیر گذار باشد . درب های ضد سرقت از درب های معمولی تحمل بالاتر و مقاومت بیشتری دارند و میتوانند ضربات محکم را به راحتی تحمل کنند .

بیشتر بخوانید

وظایف نگهبانان ساختمان ، خانه های هوشمند ، ربات های خانگی ، مسئولیت های مدیر در قبال ساکنین ، افزایش امنیت پارکینگ ساختمان

5 1 رای
این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها