سوالات متداول

تحت وب بودن نرم افزار همساده ها باعث شده تا دسترسی ساده و راحت تری داشته باشد و همچنین طراحی مدرن این نرم افزار باعث شده تا استفاده از آن برای کاربر بسیار آسان باشد.

نرم افزار همساده‌ها در حال حاضر دارای سه پلن می‌باشد که اشتراک 6 ماهه آن 200.000 تومان، اشتراک سالانه 360.000 تومان، و اشتراک یکساله برای ساختمان های کوچک به مبلغ 120.000 تومان می‌باشد.

نرم افزار همساده ها دارای نماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد و اطلاعات گرداننده های همساده ها در این سامانه ثبت شده و فعالیت های آنها کنترل می شود. همچنین درگاه مستقیم بانکی اخذ شده با توجه به سخت گیری های بانک ها نشان از تائیید اطلاعات هویتی دارندگان سایت همساده ها توسط مراجع زیصلاح می باشد.

درآمد اصلی همساده ها از طریق حق اشتراک های پرداخت شده توسط کاربران تامین میشود . نرم افزار مدیریت ساختمان همساده‌ها از طریق کارمزدهایی که در پرداخت آنلاین دریافت می‌شود درآمدزایی می کند. این کارمزدها کمتر از کارمزد کارت به کارت در نظر گرفته شده است تا هیچ هزینه مازادی را برای پرداخت کننده نداشته باشد. به صورتی که تاکنون ساکنین برای پرداخت شارژ از طریق کارت به کارت اقدام می کردند و مبلغی را که کارمزد بانکی است پرداخت می کردند ولی الان دیگر آن کارمزد حذف می شود و نباید آن را پرداخت نمایند.

شما با پرداخت تنها 200 هزارتومان موفق به تهیه اشتراک شش ماهه نرم افزار مدیریت ساختمان همساده ها خواهید بود . همچنین شما عزیزان میتوانید با پرداخت 360 هزار تومان از حق اشتراک یک ساله این نرم افزار استفاده کنید. ساختمان های زیر 20 واحد نیز میتوانند از نرم افزار همساده ها تنها با پرداخت 120 هزار تومان استفاده کنند.

خیر! لیست و اطلاعات تکمیلی تمامی واحد ها توسط مدیریت ساختمان در بخش لیست واحد ها وارد میگردد و به هر واحد نام کاربری و رمز عبور یکتا توسط مدیریت ساختمان داده خواهد شد.

پس از پرداخت آنلاین مبلغ پرداختی به شماره شبای مدیریت ساختمان واریز میگردد .
مدت زمان واریز وجه بین 24 الی 72 ساعت می باشد.

بله ! نرم افزار همساده ها به طوری طراحی شده که برای مجتمع های اداری و تجاری سریع، ساده و قابل استفاده باشد.

میتوانید امکانات نرم افزار همساده ها را از اینجا بخوانید.

لوگو
مدیریت دیجیتال، ساختمان هوشمند​
logo-samandehi
لوگو
مدیریت دیجیتال، ساختمان هوشمند​
logo-samandehi